Literární akademie

SIS Menu

Aktuality

Informace o aktuálním dění kolem Literární akademie.

Česká televize opětovně uvedla film doc. Mgr....

Datum vložení: 07.07.2014

V sobotu 5. 6. 2014 uvedla ČT art polohraný dokument Hledání Janáčka. Film vznikl v roce 2004 pod režií doc. Mgr. Petra Kaňky, rektora Literární akademie, a byl oceněn na Mezinárodním televizním festivalu Zlatá Praha.

Číst více

Výsledky přijímacího řízení ze dne 24. 6....

Datum vložení: 24.06.2014

Přijatí uchazeči: Literární tvorba – prezenční studium Eichlerová Barbora Hanus Rostislav Hort Lukáš Chlíbková Monika Kramlová Tereza Lindová Tereza Moineau Drajna Ivana Neumann Michal Nicholas Roger Procházková Eliška Střihavková Tereza Literární tvorba – kombinované studium Beneš Filip Makarova Olga Paytok Martin Prajková Kristýna Sattler Robert Sládková Kateřina Mediální tvorba Jiráčková Michaela Horáková Gabriela Sluková Michaela […]

Číst více

Představujeme nově otevřené kurzy pro širokou...

Datum vložení: 23.06.2014

Literární akademie otevírá své brány veřejnosti. V akademickém roce 2014/2015 nabídne zcela nové portfolio krátkodobých i dlouhodobých kurzů z oblastí tvůrčího psaní, osobního rozvoje, kreativity a dalších. Hlásit se můžete již nyní. Aktuální nabídku najdete pod záložkou Kurzy a přednášky.

Číst více

Matěj Štýs, student Literární akademie,...

Datum vložení: 19.05.2014

Ve včerejším dílu Mozaiky vystoupil jako host Mastěj Štýs. Krátký rozhovor s našim studentem včetně ukázky jeho vlastního rozhlasového pořadu „Vítejte v pakárně“ si můžete zpětně poslechnout v archivu ČRo Vltava.

Číst více

Zahájení festivalu mladých umělců
...

Datum vložení: 18.05.2014

Vernisáž výstavy kaligramů "Koťátko honí myš"

Letošní ročník studentského festivalu Květy z LA byl slavnostně zahájen 18. 5. vernisáží výstavy kaligramů „Koťátko honí myš“. Výstavu tvoří práce studentů Literární akademie.

Číst více

Rozhovor se studentkou Literární akademie

Datum vložení: 13.05.2014

105x105_1

Alena Horáčková, studentka Literární akademie, odletěla loni v září do Istanbulu, aby zde v rámci programu Erasmus studovala a poznávala jinou kulturu. O svých zkušenostech si po návratu povídala se spolužačkou Nicole R. Snovou, která pro vás rozhovor zapsala.

Číst více